درباره رجحان

معرفی رجـحـان

شرکت رُجحان در شهريور سال 1384 با هدف فعاليت در زمينه نرم‌افزار و سخت‌افزار بنيان گذاشته شد و در طول ساليان گذشته، طراحی و توليد نرم‌افزارهای يکپارچه و کاربردی، تحليل سيستم‌ها و طراحی و پياده‌سازی امنيت شبکه‌های ارتباطی را به عنوان محور اصلی فعاليت خود، دنبال نموده است.

استمرار مطالعات کاربردی تيم طراحی و همچنين توجه به تغييرات روز افزون تکنولوژيکی در مقوله علم توليد IT موجب گرديده است که خدمات ارائه شده توسط شرکت رجحان همواره به لحاظ کيفيت در بهترين سطح ممکن بروز رسانی و ارائه گردد.


شرکت رُجحان از بخش‌های اصلی زير تشکيل شده است:
نرم‌افزار:
طراحی و توليد نرم‌افزار و سيستم‌های يکپارچه مالی و اداری
طراحی و توليد نرم‌افزار و سيستم‌های اطلاع‌رسانی و آموزشی
طراحی و توليد نرم‌افزار و سيستم‌های کاربردی به سفارش مشتری
سخت‌افزار و شبکه:
طراحی و پياده‌سازی شبکه‌های کامپيوتری
تامين سخت‌افزار، قطعات سرور و شبکه
برقراری امنيت شبکه های ارتباطی و پشتيبانی فنی
طراحی و پياده سازی سيستم های امنيتی


خدمات و محصولات ارائه شده توسط شرکت رجحان به گونه‌ای بوده است که کاربران بدون هيچ نگرانی و دغدغه‌اى از آن بهره برده و اعتماد به ما، رضايت و آسودگی خاطر آنها را در پى خواهد داشت.
نوشتار فوق باور و عقيده مسئولان شرکت بوده، شاهد اين مدعا استفاده از خدمات و محصولات اين شرکت در سراسر کشور پهناور ايران عزيزمان است. همانا رضايت و اعتماد مشتريان، مهمترين راز موفقيت شرکت در طى ساليان متمادی است.

ما همگام با رشد سريع تکنولوژى توليد نرم‌افزار و ساير علوم مرتبط، شرکتى در حال رشد بودايم و با بهره گيری از دانش نيروهای متخصص، جوان و با انگيزه، عمده توان خود را بر محور توليد و ارائه خدمات با کيفيت برتر متمرکز نموده‌ایم. اميدواريم همچنان در بالاترين سطوح کيفی و کمی ممکن، به ارائه خدمات و محصولات به مشتريان خود بپردازیم.


میزان خدمات در این کتابخانه بر اساس مقطع تحصیلی دانشجویان و نوع استخدام به اشکال متفاوت و به شرح زیر است:


مقطع تحصیلی تعداد امانت تعداد روز مجاز تعداد رزرو تعداد مطالعه در محل
کارشناسی 2 15 1 3
کارشناسی ارشد 3 21 3 5
دکتری 5 30 5 7
کارمندان 3 30 3 1
هیات علمی 10 90 10 -