11


بزرگترين رويداد تجاري در کشور در زمينه توليد و ارائه محصولات و خدمات صنايع الکترونيک و کامپيوتر “نمايشگاه الکامپ” است که همه ساله با حضور گسترده مخاطبين اين حوزه برگزار مي شود. اين نمايشگاه هر ساله در آذرماه برگزار مي شد که امسال با تغييري بزرگ در تابستان آغاز به کار خواهد کرد.
بيست و سومين دوره نمايشگاه الکامپ در فصل تابستان و از تاريخ30 تير تا2مرداد سال 1396 در بازه زماني 10 صبح تا 18 عصر در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار خواهد شد.
از اهداف نمايشگاه الکامپ مي توان به رقابت شرکت هاي ايراني در بازار جهاني و گسترش پتانسيل هاي بين المللي بازرگاني ايران اشاره کرد. اين نمايشگاه بستر معرفي دستاوردهاي جديد در حوزه الکترونيک و کامپيوتر را ايجاد مي کند. الکامپ در ميان شرکت هاي گوناگون ارتباط برقرار مي کند تا اين شرکت ها با همکاري دو طرفه نيازهاي داخلي کشور را تامين نمايند.
اين نمايشگاه يکي از پرمخاطب ترين نمايشگاه هاي کشور است و بازديدکنندگان از سراسر کشور براي آشنايي با شرکت ها و خدمات آنها به پايتخت سفر مي کنند. حضور شرکت هاي خارجي نيز از شاخص ترين اتفاقات اين نمايشگاه است.


غرفه در نمايشگاه الکامپ

مانند سال گذشته در اين نمايشگاه حضور خواهيم داشت. در نمايشگاه الکامپ در غرفه 534 در سالن 38A حضور داريم  و پذيراي شما بازديد کنندگان عزيز خواهيم بود .عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |